«Ялинкові фантазії»

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці пройшов майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас

23 грудня у центральній дитячій  бібліотеці пройшов традиційний новорічний майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас з паперу.
Спільна підготовка до свят зближує, створює особливий настрій, приносить задоволення і радість, а новорічні вироби якраз те, що треба, щоб урізноманітнити дозвілля дітей після школи. Діти вирізали сніжинки, виготовляли новорічні ялинки, вчилися створювати з простих речей різноманітні прикраси для ялинки. В стінах бібліотеки панував справжній святковий новорічний настрій. Кожна дитина створила свою неповторну, креативну новорічну прикрасу.
Майстер-клас закінчився та діти ще довго залишались в бібліотеці: шукали корисну інформацію в Інтернеті, грали в  настільні ігри,  спілкувалися,що не помітили, як швидко проминув час у бібліотеці. Тож попереду наступні зустрічі і цікаві розваги! Тож готуємося до чарівних свят та створюємо красу власноруч.

Отож ласкаво запрошуємо всіх діток та їх батьків інавіть тих, хто ще не відвідує школу. У нас для них є великий вибір книжок.  З малюнками, великими літерами та картонні для зовсім маленьких. Є книги-навчалочки. Кожній дитині ми знайдемо книжку, яка чекатиме  її на поличці. Всі послуги – безкоштовні!

Директор ЦБС  Олена АЛІСОВА

Альбом: «Ялинкові фантазії»