На порталі «Дія» запрацювала послуга з подання заяви на отримання коштів ФОПами та найманими працівниками

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/36/106097

Про це повідомляють на Урядовому порталі.

«Якщо ваша діяльність – основний вид діяльності підпадає під обмеження відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ви можете оформити заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги до 31 грудня включно», - розповідають урядовці.

Отримати допомогу від держави можуть:

1. Наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, якщо:

- основний КВЕД належить до тих, стосовно яких вжито карантинні заходи;

- організація, в якій ви працюєте, нарахувала ЄСВ за ІІІ квартал 2020 року;

- середня заробітна плата найманого працівника не перевищує 30 тис. грн на місяць за ІІІ квартал;

- найманий працівник не працює за сумісництвом в організації.

2. ФОПи, якщо:

- станом на 31 жовтня 2020 року основний КВЕД віднесено до тих, стосовно яких вжито карантинні заходи;

- займається діяльністю понад 3 місяці;

- сплатив ЄСВ не менш, ніж за три місяці у 2020 році;

- не є одночасно найманим працівником.

Як оформити заяву на порталі «Дія»?

Вам знадобиться кваліфікований електронний підпис для авторизації на порталі. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся, якщо вже зареєстровані, у кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID. У розділі «Послуги» оберіть «Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам». «Дія» автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного Фонду України на відповідність умовам отримання допомоги. Підтвердіть своє поточне місце роботи. Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут. Перевірте та надішліть заповнену заяву. Очікуйте повідомлення про нарахування виплати.

Допомога надійде на вказаний рахунок до 31 грудня 2020 року.

Як оформити заяву в застосунку?

Авторизуйтесь у застосунку за допомогою Приват24, Monobank, або BankID НБУ. У розділі «Послуги» натисніть «Отримати допомогу». «Дія» автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду України на відповідність умовам отримання допомоги. Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут. Очікуйте сповіщення про опрацювання заяви.

Допомога надійде на вказаний рахунок до 31 грудня 2020 року.

Докладна інформація - на порталі «Дія»

Дата публікації: 15:30 14.12.2020