Успіхи дітей надихають!

Сьогодні все суспільство намагається жити і працювати в умовах адаптивного карантину. Колектив Люботинської дитячої музичної школи відповідально дотримується всіх сучасних вимог, тому не має змоги проводити концерти і брати участь у конкурсах у звичному режимі.

Але діти працюють і хочуть отримувати нагороди. І в цьому нам допомагають онлайн-конкурси. Вони дають шанс на презентацію творчих досягнень солістів та колективів, створюють умови для культурного та духовного розвитку дітей, для створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями, для встановлення творчих контактів та обміну творчим досвідом.
Тому учні Люботинської ДШМ є активними учасниками та переможцями інтернет-фестивалів, що проходять по всій Україні.
Тож, вітаємо переможців 16-го обласного конкурсу обдарованої молоді "Музична Слобожанщина", який щороку проводить Харківська гуманітарно-педагогічна академія:
Номінація «Фортепіано»:
  • Замула Валерія (викладач Бездітко Л.М.) – лауреат І ступеню;
  • Еткало Аліна (викладач Луцюк І.В.) – лауреат ІІ ступеню;
  • Касьяненко Анна (викладач Скобля Н.В.) – лауреат ІІІ ступеню.
Номінація «Академічний вокал»:
  • Бридня  Катерина (викл. Санжаровська О.І., конц.Луцюк І.В.) – лауреат І ступеню;
  • Балакірєва Дарья (викл. Санжаровська О.І., конц.Луцюк І.В.) – лауреат І ступеню;
  • Щокіна Марія (викл. Санжаровська О.І., конц.Луцюк І.В.) – лауреат ІІ ступеню;
  • Лубенська Ніколь (викл. Санжаровська О.І., конц.Луцюк І.В.) – лауреат ІІІ ступеню;
  • Горич Ангеліна (викл. Санжаровська О.І., конц.Луцюк І.В.) – лауреат ІІІ ступеню.
Номінація «Сценічна майстерність»:
  • Еткало Аліна (викладач Еткало Ю.В.) – лауреат І ступеню;
  • Вдовенко Неоніла (викладач Еткало Ю.В.) – лауреат ІІ ступеню;
  • Кульмінська Вероніка (викладач Еткало Ю.В.) – лауреат ІІІ ступеню.
Номінація «Народні інструменти»:
  • Ансамбль бандуристів «Вишиваночка» (викладач Івахненко В.Я.) – ГРАН-ПРІ;
  • Слєпцова Катерина (бандура, викл. Івахненко В.Я., конц.Луцюк І.В.) – лауреат І ступеню;
  • Піддубна Євгенія (бандура, викл. Івахненко В.Я., конц.Луцюк І.В.) – лауреат І ступеню;
  • Дует гітаристів у складі Лупир Андрій та Еткало Ярослава (викл. Дзюба Н.М.) – лауреат І ступеню;
  • Кульмінська Вероніка (бандура, викл. Івахненко В.Я., конц.Луцюк І.В.) – лауреат ІІ ступеню;
  • Репецька Єлизавета (бандура, викл. Івахненко В.Я., конц.Луцюк І.В.) – лауреат ІІ ступеню;
  • Репецький Євгеній (гітара, викл.Кириченко Т.В.) – лауреат ІІІ ступеню;
  • Еткало Аліна (бандура, викладач Івахненко В.Я.) – лауреат ІІІ ступеню;
  • Шевцова Софія (гітара, викл. Дзюба Н.М.) – лауреат ІІІ ступеню;
  • Павлік Анастасія (бандура, викл.Готвянська С.М.) – лауреат ІІІ ступеню.
Номінація «Ударні інструменти»:
  • Вдовенко Неоніла (викл. Еткало Р.Л., конц.Коновал Д.Г.) – лауреат І ступеню.

Відомий американський тренер Вінс Ломбарді говорив «Одна перемога не веде до успіху, на відміну від постійного бажання перемагати». Юні люботинські музиканти взяли участь в  Обласному турі конкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття».  Заслужені перемоги отримали учні класу бандури викладача Івахненко В.Я.
  • Бутенко Анна – дипломант;
  • Козакова Аделіна – лауреат.
Вітаємо всіх з перемогами і чекаємо на нові здобутки. Бажаємо успіхів, натхнення і завжди мати за мету підніматися по сходинкам творчості на вершину СЛАВИ!!!

Директор ДМШ
Юлія ЕТКАЛО

Альбом: Успіхи дітей надихають!
Дата публікації: 09:34 10.12.2020
31.03.2024