Інформація для малого і середнього бізнесу

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, разом із Академією ДТЕК запускають серію безкоштовних вебінарів про управління фінансами для малого і середнього бізнесу.

Передбачено три вебінари для підприємців:

• 24 листопада, вівторок. Тема: «Бюджетування для малого та середнього бізнесу».
    Спікер — Тетяна Грязнова, директорка з економіки та фінансів D.Solutions, якому належить бренд YASNO з постачання електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та електромобільності для 3,5 млн клієнтів у Києві та 5 областях України.
  • 1 грудня, вівторок. Тема: «Залучення інвестицій. Як бізнесу правильно структурувати проєкт, щоб залучити фінансування».
    Спікер — Валентина Шевченко, менеджер з корпоративних фінансів групи ДТЕК. Більше 10 років досвіду у фінансовій сфері, зокрема: банківський досвід фінансування малого та середнього бізнесу, залучення для великих компаній публічних інструментів (єврооблігацій), проєктного та торгового фінансування на міжнародних ринках капіталу.
  • 8 грудня, вівторок. Тема: «Ризик-менеджмент як важливий елемент цінності бізнесу».
    Спікер — Михайло Рушковський, керівник департаменту з управління ризиками ДТЕК. Основні задачі пов’язані з розбудовою системи ризик-менеджменту в Групі ДТЕК (70 тис. працівників) за підсумками трансформації та в умовах розвитку бізнесу.

Для реєстрації на вебінари необхідно заповнити форму: https://forms.gle/bVQUDXbxqW5x8v468

Нагадаємо, Мінцифра спільно з Академією ДТЕК запускали серію ефірів про ефективний менеджмент

Дата публікації: 13:22 23.11.2020