провів спортивний турнір з волейболу (спортивна зала НВК №2) присвячений Дню Гідності і Свободи!

Цей день повинні пам’ятати сучасні і майбутні покоління, якою ціною заплатили українці ставши на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Суддівство та проведення заходу забезпечили Андрій Яловенко і Юрій Удянський. У матчах приймали участь разом із молоддю і досвідчені місцеві волейболісти.

Хоча його і прийшлося проводити із всіма карантинними обмеженнями по кількості учасників та з дотримуванням усіх санітарних норм, заклад не міг відмовити проханню молоді та різновікових  груп населення по інтересам, які давно хотіли зустрітися у спортивному залі і провести активно свій відпочинок, а ще мали бажання відмітити це свято у  поєдинках.

За результатами матчевих зустрічей переможці і призери отримали Кубки і грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Кращими гравцями серед молоді стали Григорян Артур і Гук Юлія, у ветеранів Підченко Сергій і Кухарчик Ігор.

Бажаємо всім учасникам і їхнім сім’ям здоров’я, успіхів у роботі і навчанні та зустрітися після відміни всіх обмежень  у більш масових турнірах по різним видам спорту!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ

Альбом: Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради