"Разом в майбутнє"
\"Разом в майбутнє\"

"Разом в майбутнє"

У Люботині успішно завершено реалізацію мініпроєктів у 2020 р.

10 листопада 2020 року у рамках реалізації мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» «Де гра – там і радість» (придбання та встановлення спортивного майданчика з елементами ігрових зон) відбулось офіційне відкриття проєкту у Люботинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 «Ялинка». На заході були присутні заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Мороз Олена Василівна, секретар ради Гречко Володимир Іванович, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович,  представники колективу закладу дошкільної освіти та представники конкурсанта – рада Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №1 «Ялинка» Люботинської міської ради Харківської області.

Мініпроєкт реалізовано за рахунок об’єднання коштів обласного (50%), міського (45%) бюджетів та коштів конкурсанта (5%). Кошторисна вартість мініпроєкту – 259 786 грн. За ці кошти придбано та встановлено сучасний спортивний майданчик та ігрові елементи (горки, балансири, лабіринти, будиночки), всього – 20 елементів.

Під час зустрічі Мороз Олена Василівна ознайомила присутніх з новим форматом проведення обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та запропонувала громадськості долучитись до участі у конкурсі у 2021 році.

Представники колективу та батьківської громадськості Люботинського ДНЗ № 1 подякували Харківській обласній раді та Люботинській міській раді за виділені кошти. Реалізація мініпроєкту дала змогу покращити умови для дошкільників; отримувати якісний фізичний розвиток; покращити емоційний стан малят.

Альбом: "Разом в майбутнє"
Дата публікації: 15:09 10.11.2020