Звернення міського голови до мешканців Люботинської громади

Дякую за довіру

Шановні мешканці Люботинської  громади!

25 жовтня відбулись перші місцеві вибори до Люботинської міської територіальної громади.

Перш за все, хочу висловити подяку всім, хто прийшов цього дня на виборчі дільниці аби зробити свій вибір на користь обраного ним кандидата та підтримати саму ідею створення міської територіальної громади .

Дякую за довіру до мене, як кандидата на посаду міського голови. Вважаю це величезною відповідальністю, покладеною на мене громадою. Розумію, що кожен голос відданий за мене – це надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі.

Я дуже ціную Вашу підтримку. Ціную і поважаю думку кожного з вас, адже саме ваша активна та небайдужа позиція допоможе змінити наше місто та забезпечити комфортне проживання в ньому його мешканцям.

Розраховую на підтримку та конструктивний підхід до вирішення міських проблем депутатського корпусу, членів виконкому, громадських активістів, небайдужих до міських проблем підприємців та мешканців міста.

Певен, що головне – це захист інтересів громади, який можливо досягти лише  завдяки спільній, злагодженій діяльності згуртованої команди.

Закликаю усіх до плідної співпраці  та бажаю усім залишатись здоровими!

З повагою

Люботинський міський голова                                     Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 11:10 10.11.2020