Головне управління статистики у Харківській області:
Головне управління статистики

у Харківській області:

Головне управління статистики у Харківській області:

Пресвипуск до Дня залізничника

Згідно з Указом Президента України щорічно 4 листопада відзначається професійне свято працівників залізничного транспорту - День залізничника.

Залізниця посідає важливе місце в транспортній системі регіону, сприяє розвитку економіки та задовольняє потреби громадян у перевезеннях.

На кінець 2019 року експлуатаційна довжина залізничних колій загального користування на території Харківської області становила 1520 км, у тому числі електрифікованих - 1222 км.

У січні-вересні 2020 року, за оперативними даними регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця", залізничним транспортом відправлено 23,5 млн.т вантажів. Вантажообіг залізничного транспорту становив 11,6 млрд.ткм, або 86,5% вантажообігу підприємств транспорту області.

Упродовж січня-вересня 2020 року залізничним транспортом відправлено 10,8 млн. пасажирів. Пасажирообіг залізничного транспорту за цей період становив 1,1 млрд.пас.км, або 35,5% пасажирообігу підприємств транспорту області.

Залізниця є важливою стратегічною ланкою транспортної інфраструктури країни, працівники якої своєю працею забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. З нагоди професійного свята бажаємо усім, хто вносить свій посильний вклад у розвиток залізничної галузі, міцного здоров'я, щастя та добробуту!

Заступник начальника Головного управління статистики
у Харківській області