Якщо у день місцевих виборів людина перебуватиме на самоізоляції, вона зможе проголосувати на дому.

Для цього необхідно написати заяву в довільній формі, додати медичну довідку від сімейного лікаря або закладу охорони здоров'я та передати до дільничної комісії за місцем голосування до 20:00 23 жовтня

Які документи потрібні хворим на COVID-19, щоб проголосувати на місцевих виборах

Хворі на коронавірус українці зможуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня вдома або у лікарні. Для цього їм потрібно звернутися у виборчу дільниці за два дні до виборів.

Якщо у день місцевих виборів людина перебуватиме на самоізоляції, вона зможе проголосувати з дому. Для цього необхідно написати заяву в довільній формі та додати медичну довідку від сімейного лікаря або закладу охорони здоров'я. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.

Заяву необхідно передати до дільничної комісії за місцем голосування до 20:00 23 жовтня,
– пояснили в ЦВК.

Той же алгоритм діє, якщо СOVID-19 підтвердили у родича, і через це ви перебуваєте на самоізоляції.

Що відомо про голосування хворих на коронавірус

Якщо  людина перебуває на самоізоляції, то до неї додому приїдуть члени виборчої комісії. Однак спершу комісія приїде до тих виборців, які зазначені в категоріях.

У разі, якщо у виборця є симптоми грипу, він може проголосувати на дільниці в окремій кабінці.

Зверніть увагу! На дільниці всі виборці мають перебувати в захисних масках, також бажано мати власну ручку. Правоохоронці впускатимуть і людей без маски, але на них складатимуть протоколи. Крім того, усім виборцям перед входом на дільницю виміряють температуру.

Джерело: https://vybory.24tv.ua/yaki-dokumenti-potribni-hvorim-shhob-progolosuvati-mistsevih_n1434878

Дата публікації: 12:47 16.10.2020
31.03.2024