До Дня захисника України

У бібліотечних закладах міста проведено заходи до Дня козацтва та Дня ЗахисникаУкраїни

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. В цей день громадяни нашої держави святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани усіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

14 жовтня українці відзначають ще три великих свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва.

І нині Пресвята Богородиця оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які, так само, як наші пращури, стоять на захисті рідної землі. Найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які  надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та вшанувати всіх, хто носить високе звання Захисника України.

До Дня захисника України та Дня Українського козацтва у міських бібліотеках було проведено ряд заходів. Метою проведення яких є сформувати у юного покоління почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність стати на захист державних інтересів країни, виховувати глибоку повагу до захисників, які віддали своє життя в ім’я майбутнього.

Центральна бібліотека представила історичний хроноскоп «Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!». Центральна дитяча бібліотека підготувала історичну панораму «Велетні духу Запоріжської Січі». Водянська бібліотека –філія № 1 провела годину спілкування «Козацтво – надія та оплот Батьківщини». Гиївська бібліотека-філія № 2 підготувала книжкову виставку «В серцях відвага соколина». Старо-Люботинська бібліотека філія № 3 провела історичний екскурс «Славні сини України».

Тому сьогодні ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь рідної землі, свободу і незалежність Батьківщини, мужньо стоїть на захисті нашої держави.   Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Директор ЦБС Олена АЛІСОВА

Дата публікації: 13:33 13.10.2020
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024