«БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
«БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»

«БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»

Незважаючи на Інтернет, що забезпечує неперервний доступ до різних джерел інформації,до бібліотеки йдуть читачі.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Нові технології стрімко впливають на соціальне та культурне життя читачів, а це у свою чергу, не може не позначитися на функціонуванні бібліотеки, якіспрямовують свою діяльність на   зміцнення громадянського суспільства, патріотичного виховання молоді, сприяють безперервній освіті й всебічному розвитку особистості.

Сьогодні Люботинська центральна бібліотека – це не лише сховище інформації, а багатофункціональний відкритий простір з комплексним поєднанням  літературного фонду, місце для зустрічей та спілкування, центр розвитку громади. Безкоштовно пропонує  інноваційні бібліотечні сервіси,  зокрема, у відкритому доступі для користувачів, шість робочих комп’ютерних місць,  безкоштовний доступ до Інтернет – ресурсів ( що особливо важливо для соціально-незахищених верств населення),   індивідуальне навчання користувачів роботі на ПК, проведення вебінарів, організація заходів за допомогою мультимедія, що відповідають сучасним  потребам місцевої громади, а також спілкування в соціальних мережах через ZOOM, Skype, Wi-Fi,  он-лайн реєстрації на ЗНО, on-line вебінарів, придбанні різних товарів тощо.Сталі завдання, які виконує бібліотека, як-то: забезпечення інформаційних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів, є яскравим втіленням креативного підходу та реалізації напрямків стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля забезпечення сталого розвитку громад».

У Люботинській центральній бібліотеці до Дня бібліотек представлена дегустація новинок під назвою: «Джерела, що наповнюють життя». Центральна дитяча бібліотека проводить позитив акцію: «Я люблю свою бібліотеку», а Водянська бібліотека- філія № 1 запрошує на книжковий вернісаж: «Бібліотека-територія знань» . Гиївська бібліотека-філія № 2 підготувала виставку-перегляд «Штурмани книжкових морів».           

Люботинська центральна дитяча бібліотека також стає більш сучасною та адаптується до потреб відвідувачів, надаючи не тільки доступ до фонду, а й створює креативний простір.

Саме до Всеукраїнського Дня бібліотек відкривається міні-проєкт Харківської обласної ради «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»: «Коворкінг у дитячій бібліотеці – територія успіху громади!» (створення на базі дитячої бібліотеки соціокультурного центру).

    Втілення міні-проєкту дозволяє створити на базі Люботинської центральної дитячої бібліотеки новий тип соціокультурного простору - комфортний,  технічно обладнаний, вільний і доступний  простір для спілкування, без обмежень за статтю, віком, соціальним станом і фінансовим доходом,  має безліч ресурсів для навчання (Інтернет, Wi-Fi)  повсякденних справ  дозвілля дітей та їх батьків. Це місце, де можна поспілкуватися з однодумцями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах і забавах, проводити зустріч з сучасними письменниками,  переглядати та обговорювати фільми, самостійно створювати презентації, відео-сюжети проводити презентації свого інформаційного продукту, слухати музику, співати та ін. Соціальна користь даного проекту це те, що бібліотека надає безкоштовні послуги.

Незважаючи на  Інтернет, що забезпечує неперервний доступ до різних джерел інформації,до бібліотеки йдуть читачі.Шановні читачі, приходьте до  бібліотеки і вона стане для Вас привітною  домівкою, зручним місцем для роботи, приємною вітальнею для спілкування з друзями та майданчиком для вирішення актуальних проблем, що Вас  турбують.

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Хай він дарує Вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом мудрості та знань.

Бажаю Вам  міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, миру, родинного затишку, добра і щастя, нових  творчих успіхів і невичерпної наснаги!

 

Директор ЦБС   Олена АЛІСОВА

Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Альбом: «БІБЛІОТЕКА: МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ»
Переглядів: 260
Дата публікації: 09:53 30.09.2020
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з аварійним відключенням електроенергії на водозаборі по вул. Курортна 24.09.2021 року з 1   24.09.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 20.09.2021рок   24.09.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   24.09.2021
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    24.09.2021
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 14.09.2021 р.   21.09.2021
Оголошення 26 вересня 2021 року о 12 годині 00 хв. за ініціативою представників громадян кварталів №   21.09.2021
Увага! Відключення електропостачання 22, 24, 27, 28, 29 вересня, 01 жовтня (з 9-00 до 17-00 орієнтов   21.09.2021
У зв’язку з ремонтними роботами 27 та 29 вересня з 9-00 до 19-00 (орієнтовно) буде відключено електр   21.09.2021
Оголошення 26 вересня 2021 року о 10 годині 00 хв. за ініціативою представників громадян кварталів №   21.09.2021
Оголошення 26 вересня 2021 року об 11 годині 00 хв. за ініціативою представників громадян кварталів    21.09.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>