Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту,

тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту,  тренери, спортсмени,
ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури та спорту України!

У повсякденному житті кожної людини фізична культура має велике значення, вона формує характер, уміння працювати в команді, прагнення досягати високих результатів.
    Люботин славний спортивними традиціями та досягненнями. Наші спортсмени мають високі результати на змаганнях різних рівнів. Пишаємося вами шановні спортсмени, ви – наша гордість та прекрасний приклад для підростаючого покоління.
    Слова глибокої вдячності висловлюю нашим ветеранам, які зберегли та пронесли любов до спорту через довгі роки та передали її своїм учням.
    З нагоди великого свята спорту бажаю усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, успіх в усіх починаннях. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.
    Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників,  життєвих і спортивних перемог!

міський голова
Леонід ЛАЗУРЕНКО