З глибокою скорботою повідомляємо про те, що 8 вересня 2020 року на 72 році пішов з життя
     З глибокою скорботою повідомляємо про те, що 8 вересня 2020 року на 72 році  пішов з життя

настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Микола Іванович КУЦЕНКО.

З глибокою скорботою повідомляємо про те, що 8 вересня 2020 року на 72 році  пішов з життя  настоятель  Свято-Миколаївського храму протоієрей Микола Іванович КУЦЕНКО.
     В пам’яті усіх, хто мав щасливу нагоду зустрітися і спілкуватися з отцем Миколаєм, назавжди залишиться добра згадка про нього, як про чуйного і розумного порадника та духівника, благородну, скромну  і щиру Людину.
    Господь щедро обдарував Миколу Івановича своїми талантами. Його мудре слово, світла і сонячна посмішка розвіювала смуток і біль у серцях вірян, які приходили до нього за порадою і благословенням.
    Віримо, що навіть відійшовши від життя земного, отець Миколай продовжуватиме охороняти молитвою кожного з нас!
    Вічна йому пам`ять!

Дата публікації: 10:08 10.09.2020