Сьогодні Україна відзначає головне державне свято – День незалежності.

Вся історія України була поступальним кроком до здобуття незалежності, бо протягом свого існування часто вона страждала від посягань загарбників, і в різні періоди входила до складу інших держав.

І ось у 1991 році року відбулася омріяна багатьма поколіннями вікопомна подія: Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. За цей період Україна зробила великі кроки на шляху державності. Та північний сусід
і сьогодні намагається перетворити нашу землю на свою покірну окраїну. Але за період незалежності мільйони людей відчули себе громадянами і почувають себе відповідальними за свою державу і народ. І сьогодні сильні духом тисячі воїнів-добровольців сміливо протистоять зовнішній агресії.
Ми низько схиляємо голови в пам'ять тих, хто гідно виконав свій патріотичний та героїчний обов’язок перед Україною, захищаючи всіх нас.
Ми глибоко вдячні нашим героям-захисникам, які й сьогодні роблять святу справу – захищають рідну землю і дарують нам мир і спокій.
У День незалежності українці вшановують своїх героїв, які загинули в зоні АТО. Наш земляк Олександр Загудаєв – один із них. Він був ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у складі обмеженого контингенту радянських військ виконував інтернаціональний борг у республіці Афганістан. На початку бойових дій на Сході України не залишився осторонь, а двічі приїздив до військкомату із проханням відправити його до військової частини у зону бойових дій. І лише за третім разом його відкомандирували до Бакширівки, а потім до м. Щастя, де 12 листопада 2014 р. Олександр загинув. Але пам'ять про героїв-захисників буде жити в серцях вдячних поколінь.
Альбом: Сьогодні Україна відзначає головне державне свято – День незалежності.
Дата публікації: 10:17 24.08.2020