Національні свята нашої держави.

День незалежностіУкраїни – одне з визначнихнаціональних свят нашоїдержави. Безумовнолюбов до рідноїкраїниживе у серцях кожного українця. Цього року Українавідзначає 29 -річчя своєїнезалежності. Усі ми щировіримо у розквітнашоїдержави і безмежний дух патріотизмувсіхукраїнців.

З нагоди Дня державного прапору України та Днянезалежності для читачівЛюботинської міськоїбібліотекита її філіалів,розгорнуті тематичні книжковівиставки-інсталяції.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай у ваших родинах панують щастя і добро, у суспільстві – згуртованість і єдність, на рідній  українській землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Нехай наші серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього !

Відділ культури

Альбом: Національні свята нашої держави.
Дата публікації: 14:01 21.08.2020