Заходи пройшли під керівництвом заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/104709

За даними представників Харківської РДА, у районі цього року провели 14 засідань штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду. На сьогодні вже комплексно підготовлено 289 житлових будинків з 408 (71%), у тому числі 240 житлових будинків з 328 - комунальної власності (73 %) та 60 будинків з 80 - ОСББ (75 %). Щодо теплового господарства, то технічно підготовлено 39 котелень (71 %) та теплові мережі - 2,68 км із запланованих 3,83 км.

Окремо говорили про підготовку закладів освіти, охорони здоров’я та культури. Так, до роботи в осінньо-зимовий період необхідно підготувати 60 закладів освіти, станом на 18 серпня підготовлено 59 (98,3 %).

Керівництво міста Люботина під час засідання штабу прозвітувало про 80-відсоткову готовність інфраструктури до зими. Житловий фонд міста в повному обсязі переведений на індивідуальне опалення.

«Заплановано комплексно підготувати 103 житлові будинки, вже підготовлено 72, тобто 70%», - повідомили представники виконкому Люботинської міської ради.

До роботи в осінньо-зимовий період планується підготувати 15 навчальних закладів. Дошкільні заклади готові на 100%, загальноосвітні - на 86%.

Також під час засідання обговорили питання підготовки до зими дорожнього комплексу, стану розрахунків споживачів за спожиті природний газ та електроенергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Крім того, порушували питання затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Альбом: У Харківському районі та Люботині відбулися засідання штабу з підготовки до опалювального сезону
Дата публікації: 11:30 19.08.2020