Майже 5000 лічильників повірено в РГК Метрологічному центрі АТ "Харківгаз"
Майже 5000 лічильників повірено в РГК Метрологічному центрі АТ \"Харківгаз\"

Майже 5000 лічильників повірено в РГК Метрологічному центрі АТ "Харківгаз"

З початку місяця в сучасному РГК Метрологічний центр, що працює на базі АТ "Харківгаз", проведено повірку перших майже п'яти тисяч лічильників газу споживачів РГК Метрологічний центр розпочав свою роботу в Харківській області з липня поточного року і не має аналогів не лише в Україні, але й у країнах Східної Європи.

Центр побудований з нуля, за принципом Industry 4.0. Ключові процеси контролюються дистанційно та не вимагають втручання людей. Це дозволило автоматизувати управління підприємством, суттєво скоротити час повірки, оптимізувати роботу персоналу.

Сучасний центр обладнаний калібровочними та повітряними стендами німецьких компаній, приладовим стендами Фінляндії та США. Потужні лабораторії і допоміжні приміщення розташовані на площі 1,6 тис. кв. м. Наразі обладнання центру єдине в Україні, що забезпечує автоматизовану повірку лічильників за найвищими стандартами.

Альбом: Майже 5000 лічильників повірено в РГК Метрологічному центрі АТ "Харківгаз"
Дата публікації: 12:58 31.07.2020