Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Завжди і у всі часи торгівля мала найважливіше значення в економічному житті кожного регіону. Життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без розвинених торгових відносин. Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій у світі.
    Ваша праця і творчий підхід до неї, професіоналізм, а також чітка, організована та ефективна робота закладів торгівлі і ресторанного господарства позитивно вливають на розвиток міста і в повному обсязі задовольняють потреби його населення. Продовжуйте і надалі поліпшувати якість торговельного обслуговування мешканців міста.
     У цей святковий день бажаю вам стабільності та нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів і тільки тямущих і доброзичливих покупців, вірних розрахунків, повної відсутності нестач і хорошої заробітної плати. Нехай наявний асортимент завжди зможе задовольнити найсміливіші запити клієнтів, а Ваші доходи зростають у геометричній прогресії.
   Нехай життя буде наповнене щасливими днями, веселими моментами, міцним здоров'ям, повагою і вдячністю оточуючих, приємними подіями і постійною удачею.
Родинної злагоди та мирного неба!!!

З повагою,
Міський голова                                                             Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 09:17 24.07.2020