Увага, юним талантам Люботина та їх родинам!
Увага, юним талантам Люботина та їх родинам!

Увага, юним талантам Люботина та їх родинам!

Завершився дитячий міський фестиваль-конкурс «Люботинські джерела» 2020 року.

Цьогорічний відбір показав, що нашим талантам не стануть на заваді жодні перени. Діти разом зі своїми родинами подолали всі труднощі: погодні, технічні, психологічні. До оргкомітету було надіслано 159 відео робіт.

09 липня 2020 року було проведено засідання журі фестивалю-конкурсу і визначено переможців.  

Оргкомітет і журі конкурсу висловлюють подяку батькам, які надали підтримку своїм талановитим дітям у підготовці та подачі заявок. І ми вкотре отримали підтвердження того, що у нашому місті найталановитіші діти, як працюють над розвитком своєї особистості спільно зі своїми родинами.

З повагою

голова журі,

заступник  міського голови

Вячеслав РУБАН 

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Акторська майстерність»

2020 рік

 

П.І.Б. учасника

Підсумкове місце

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

1

Мiшина Маргарита

І

2

Еткало Аліна

І

3

Клименко Євлалія

І

4

Гахова Златослава

І

5

Кульмінська Валерія

ІІІ

6

Роман Вероніка

ІІІ

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

7

Вдовенко Неоніла

І

8

Гречка Саяна

І

9

Головащенко Марина

ІІ

10

Гонгало Вероніка

ІІ

11

Орлов Артем

ІІ

12

Репецька Єлизавета

ІІ

13

Стрижаков Богдан

ІІ

14

Устюжанінова Катерина

ІІ

15

Кульмінська Вероніка

ІІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

16

Іщенко Мікаель Геннадійович

Гран при

 

 

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Вокал»

2020 рік

П.І.Б. учасника

Місце

Вікова категорія «Дебют»  до 6 років включно

1

Жванська Кіра

І

2

Загоруйко Мирослава

І

3

Яценко Анна

І

4

Головащенко Олена

ІІ

5

Почепецька Ангеліна

ІІ

6

Дует Загоруйко Мирослава та Загоруйко Вероніка

ІІ

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

7

Лебеденко Гліб

І

8

Ленець Маргарита

І

9

Роман Вероніка

І

10

Свіщова Катерина

І

11

Соломахіна Софія

І

12

Загоруйко Вероніка

ІІ

13

Кисла Наталія

ІІ

14

Комір Варвара

ІІ

15

Карайченцев Євгеній

ІІІ

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

16

Дорошко Маргаріта

І

17

Коновал Ксенія

І

18

Козлова Альона

І

19

Хлистун Діана

І

20

Гололобова Поліна

І

21

Курочка Марія

І

22

Бровко Ксенія

І

23

Ященко Анастасія

І

24

Рижкова Анастасія

ІІ

25

Лубенська Ніколь

ІІ

26

Вдовенко Неоніла

ІІ

27

Чужданова Ярослава

ІІ

28

Тимошенко Поліна

ІІ

29

Охотнікова Поліна

ІІ

30

Щокіна Марія Олексіївна

ІІ

31

Яровата Карина

ІІ

32

Балакірєва Дар”я

ІІІ

33

Бондаренко Ольга

ІІІ

34

Ковбаса Софія

ІІ

35

Карайченцева Вікторія

ІІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

36

ЕткалоЯрослава

Гран - при

37

Бридня Катерина

І

38

Мірошник Дарина

І

39

Попов Максим

ІІ

40

Войткова Даша

ІІ

41

Гурт “Reflektion”( 4 уч.)

ІІІ

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Декоративно-прикладне мистецтво»

2020 рік

 

П.І.Б. учасника

Місце

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

1

Гайдамака Микита

Гран-при

2

Бобровський Олег

І

3

Мормуль Іван та Яковенко Ярослав

І

4

Портненко Артем

І

5

Нечипоренко Юлія

І

6

Гранкіна Вероніка

ІІ

7

Коновал Кирило

ІІ

8

Міхеєв Любомир

ІІ

9

Уварова Дiана

ІІ

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

10

Бакуліч Кіра

І

11

Еткало Аліна

І

12

Торяник Карина

І

13

Трухова Тетяна

І

14

Ганенко Юлія

І

15

Лубенська Ніколь

І

16

Шевченко Анастасія

І

17

Лампанченко Микита

І

18

Демиденко Поліна

ІІ

19

Дягилева Валерія

ІІ

20

Ковбаса Софія

ІІ

21

Шевченко Софія

ІІ

22

Літкевич Анастасія

ІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

23

Сошнєв Максим

І

24

Орлова Люба

ІІ

 

 

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Інструментальне мистецтво»

2020 рік

П.І.Б. учасника

Підсумкове місце

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

1

Бутенко Анастасія

І

2

Крицяк Марія

І

3

Кульминська Валерія

І

4

Петрашов Арсеній

І

5

Решетник Анастасія

І

6

Фортепіанний дует у складі: Еткало Аліна та Гахова Златослава 

І

7

Роман Вероніка

ІІ

8

Бобров Михайло

ІІ

9

Бутенко Анна

ІІ

10

Гахова Златослава

ІІ

11

Лебеденко Михайло

ІІ

12

Федотова Анастасія

ІІ

13

Левченко Дарія

ІІ

14

Сухина Єгор

ІІ

15

Сухіна Назар

ІІ

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

16

Бакулич Кіра

І

17

Еткало Аліна

І

18

Козлова Альона

І

19

Замула Валерія

І

20

Кульміська Вероніка

І

21

Піддібна Євгенія

І

22

Репецька Єлизавета

І

23

Репецький Євгеній

І

24

Санжаревський Станіслав

І

25

Слєпцова Катерина

І

26

Шевцова Софія

І

27

Лубенская Николь

І

28

Бутенко Іван

ІІ

29

Вдовенко Неоніла

ІІ

30

Козакова Аделіна

ІІ

31

Конюхова Вікторія

ІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

32

Насвіт Єлизавета

Гран-при

33

Бобров Олександр

І

34

Лупирь Андрій

І

35

Поваліхін Віктор

І

 

 

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Малюнок»

2020 рік

 

П.І.Б. учасника

Підсумкове місце

Вікова категорія «Дебют»  до 6 років включно

1

Говор Михайло

Гран - при

2

Говор Катерина  

І

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

3

Коваль Олександр

І

4

Лукан Аріна

І

5

Цибань Соломія

І

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

6

Ярошевська Анастасія 

І

7

Кульмінська Вероніка

І

8

Лубенская Ніколь

І

9

Горіна Карина

І

10

Єлецька Вероніка

І

11

Яровата Карина

ІІ

12

Коломієць Ліка

ІІ

13

Карпук Поліна

ІІІ

14

Поляк Дарина

ІІІ

15

Бондаренко Софія

ІІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

16

 

Андрущенко Софія

І

17

Дьчек Анастасія

І

18

Карпук Марія

ІІ

19

Мірошник Дарина

ІІІ

 

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

Список переможців

 дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинськкі джерела»

номінація  «Хореографія» 2020 рік

П.І.Б. учасника

Підсумкове місце

Вікова категорія «Дебют»  до 6 років включно

1

Черкашина Злата

І

2

Зразковий художній колектив сучасного танцю "I believe"

І

3

Жванська Кіра та Потьомкіна Аліна

ІІ

4

Чернігова Юлія

ІІ

5

Гуль Нікіта

ІІІ

Вікова категорія Молодша  –  7- 9 років включно

6

Величкин Владимир и Величкина Валерия

І

7

Дровозюк Анастасія

І

8

Дует Фальченко Анастасія та Поляшенко Дар’я

І

9

Івачова Анна

І

10

Мірошніченко Анастасія

І

11

Міщенко Інна

І

12

Посохова Карина

І

13

Зразковий художній колектив сучасного танцю "I believe" (Smile)

ІІ

14

Дует Козакова Аделіна і Кульминская Валерия

ІІ

15

Зразковий художній колектив сучасного танцю "I believe" (Перший сніг)

ІІ

16

Горлова Аделіна

ІІІ

17

Медяник Артем

ІІІ

18

Танцювальна студія “ Стиль” молодша група

ІІІ

19

Дует  Шульга Дар’я та Осіпова Софія

ІІІ

20

Шульга Дар’я

ІІІ

21

Танцювальна студія “ Стиль” Тріо

ІІІ

Вікова категорія «Середня» 10 – 14 років включно

22

Новицька Ірина

І

23

Жбанкова Валерія

І

24

Піддібна Анастасія

І

25

Хлистун Діана

І

26

Ширіна Софія Олегівна та Репецький Євгеній Іванович

І

27

Ярошевська Анастасія

І

28

Танцювальний колектив студії «Азарт»

ІІ

29

Малєєва Анастасія Віталіївна

ІІ

30

Деревянкіна Анастасія

ІІ

31

Лахно Дар’я

ІІ

32

Костоманова Аліна

ІІ

33

Танцювальна студія “ Стиль”

ІІІ

34

Сергієнко Владлена

ІІІ

35

Група «Хвиля»

ІІІ

36

Комарова Софія

ІІІ

37

Буцька Поліна

ІІІ

38

Прокопенко Вікторія 

ІІІ

Вікова категорія «Старша» 15 - 18 років включно

39

Помазан Вікторія

Гран-при

40

Зразковий художній колектив сучасного танцю "I believe"

І

Голова конкурсного журі                                            Вячеслав РУБАН

Секретар                                                                          Світлана ЛАЗОРЕНКО

 

Переглядів: 1393
Дата публікації: 15:31 10.07.2020
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по пров. Санітарний 19.01.2021 року з 09.00 до 11.00 (орієнт   19.01.2021
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 24 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Люботинськ   18.01.2021
У зв’язку з аварійно-відновлюваними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Шевчен   18.01.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   16.01.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з обслуговування житлових будинків (16.01.2021)   16.01.2021
Розпорядження № 16 "Про скликання IV сесії Люботинської міської ради VIІI скликання" від 15.01.2021    15.01.2021
Соціально-економічне становище м. Люботина за січень–листопад 2020 року   15.01.2021
Проєкти рішень - земля   14.01.2021
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по пров. Матросова 15.01.2021 року з 09.00-16.00 (орієнтовн   14.01.2021
Оголошується конкурс на посаду директора Люботинської гімназії № 5 Люботинської міської ради Харківс   14.01.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>