Пресвипуск до Дня родини
Пресвипуск до Дня родини

Пресвипуск до Дня родини

Щорічно в Україні 8 липня відзначається свято – День родини. Родина – це найрідніше та найцінніше, що є в житті кожної людини: мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини.

За результатами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у 2019 році в Харківські області налічувалося 1,1 млн. домогосподарств. Найбільш поширеними є домогосподарства, які складаються з двох осіб – 35,3%.

У 2019 році у Харківській області зареєстровано 16834 шлюби, з’явилося на світ 18038 немовлят. Серед регіонів України Харківщина увійшла до п’ятірки лідерів за кількістю живонароджених та до трійки за кількістю зареєстрованих шлюбів.

Середньомісячні грошові доходи домогосподарств області становили 9662 грн, витрати – 7755 грн. Основними джерелами доходів домогосподарств були оплата праці (66,4%), пенсії (20,8%), доходи від підприємницької діяльності та самозайнятості (4,3%). Найбільш вагомими статтями витрат домогосподарств були витрати на продукти харчування та безалкогольні напої (41,1%) та житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (18,6%). Пересічне домогосподарство області витрачало на оновлення гардеробу 5,6% усіх витрат, на охорону здоров’я – 5,0%.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру та спокою. Нехай у ваших родинах завжди панують достаток, взаємоповага та любов!

 

 

Заступник начальника

Головного управління статистики

у Харківській області                                                                Марина ТУР

Альбом: Пресвипуск до Дня родини
Альбом: Пресвипуск до Дня родини
Альбом: Пресвипуск до Дня родини
Переглядів: 238
Дата публікації: 14:39 07.07.2020
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>