Сьогодні – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ!
Сьогодні  –  ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ!

Сьогодні – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ!

У архітекторів професійне свято. Архітектори люди з творчою вдачею, саме з них розпочинаються будь-які містобудівні перетворення.

   І в нашому місті,  в цьому напрямку, ведеться активна робота: за останні роки,  вперше в Харківському регіоні розроблено та затверджено Міністерством культури України історико-архітектурний опорний план міста Люботина, на завершальному етапі, в процесі погодження знаходиться  Генеральний план міста,  в  розробленні   план  зонування території, розроблено 5  детальних планів території, що загалом дало змогу,   виділити 114  земельних ділянок  під будівництво житла та дачне будівництво  для учасників АТО та дало змогу розробити проекти реконструкції і нового будівництва, що утворює перспективу будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу, очисних споруд і нового комплексу водозабірних споруд та насосної станції, які конче необхідні місту.

            З липня 2016р.   Люботин став  26 містом в Україні, яке отримало повноваження держархбудконтролю, що  дозволяє отримувати відповідні консультації для  початку будівництва та введення  об’єктів архітектури в експлуатацію, а також  дає можливість надавати населенню відповідні послуги не в обласному центрі, а безпосередньо в нашому місті. 

         На сьогодні в Україні тільки біля  населених пунктів мають такі повноваження. Це дало змогу,  завдяки виконаним архітекторами  проектів та за підтримки керівництва обласної державної адміністрації і депутатського корпусу Харківської обласної ради та Люботинської міської ради, реалізовувати в нашому місті ряд інфраструктурних проектів, зокрема  введено в експлуатацію будинок культури (який не працював більше 20 років), реконструюється та капітально ремонтується міська лікарня та дитсадок, заплановано будівництво ЦНАПу, будуються та капітально ремонтуються дороги, здійснюється освітлення вулиць.

        На підставі  домовленості з керівництвом  ХНУБА,   на базі відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю  виконкому, проходять практичні заняття студентів архітектурного факультету цього вишу та розробляються курсові і дипломні проекти на реальних об’єктах, що дає можливість популяризувати наше місто серед майбутніх  архітекторів. Це вже стало доброю традицією і деякі з цих робіт  періодично виставляються на огляд в приміщеннях виконкому. 

       Все це  покращує якість життя в нашому місті та за умови подальшого розвитку  інфраструктури міста і збереження природного та історичного середовища, дає перспективи  розвивати наше міста у туристично-рекреаційному та курортному напрямку.

       В цей день хочеться поздоровити всіх причетних до цієї діяльності. Зі святом, ВАС, шановні АРХІТЕКТОРИ! Творчої наснаги та можливості  реалізації своїх найкращих проектів на території нашого міста.

 

З глибокою повагою та надією на подальшу співпрацю,

міський  голова     Л.І. Лазуренко

 

Начальник відділу з питань  містобудування, архітектури

та держархбудконтролю   С.Г. Кравченко

          

Переглядів: 298
Дата публікації: 09:40 01.07.2020
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження № 60 від 26 лютого 2021 року "Про скликання VI (позачергової) сесії Люботинської міськ   26.02.2021
Ми продовжуємо пропагувати відмову від одноразових пластикових чи із вмістом пластику речей!   26.02.2021
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Тичинськог   26.02.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   26.02.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 22.02.2021 ро   26.02.2021
V сесія Люботинської міської ради VIII скликання від 23.02.2021 р.   25.02.2021
В зв’язку з ремонтними роботами 26.02.2021 р. з 09:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   25.02.2021
В зв’язку з ремонтними роботами 25.02.2021 р. з 09:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   25.02.2021
Виконавчий комітет Люботинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - посадо   24.02.2021
Обирайте багаторазові альтернативи!   24.02.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>