ХПІ запрошує школярів на IT-конкурс

Учасниками можуть стати учні 8 – 11 класів. Участь - безкоштовна.

НТУ «ХПІ» спільно з платформою «На урок» проводить Всеукраїнський конкурс «Професії в IT: комп’ютерна графіка та дизайн».

«Він дасть школярам можливість відкрити для себе світ професій у сфері IT, дізнатися більше про комп’ютерну графіку і дизайн», - говорять організатори.

Реєстрація на конкурс і доступ до завдань відкриті до 26 червня 2020 року за посиланням

У рамках конкурсу школярі повинні будуть виконати різнотипні цікаві завдання, що присвячені основам комп’ютерної графіки та дизайну, їх застосуванню в сучасному житті. Взяти участь у змаганні можна з власного комп’ютера або планшета і за підсумками отримати нагороду.

Переможці будуть нагороджені дипломами I, II та III ступенів, а інші отримають іменні сертифікати.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/103853

Дата публікації: 11:26 16.06.2020