Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей. Вітаю зі святом наших маленьких громадян, які є надією і майбутнім країни.

Нехай роки вашого дитинства будуть щасливими і незабутніми, хай якомога більше буде в них світлих днів і яскравих світанків.
Висловлюю вдячність усім, хто присвятив своє життя роботі з підростаючим поколінням та щоденно бере участь у їх вихованні й формуванні гармонійної особистості. Ваша праця є безцінною, адже ви створюєте майбутнє нашої країни.
Вже традиційним стало проведення в цей день щорічного гала-концерту «Люботинські джерела», де біля 300 учасників демонструють свої багатогранні таланти. Ми пишаємося ними, підтримуємо і всебічно сприяємо тому, щоб дитинство у місті було захищеним та щасливим, бо прагнемо, щоб діти росли здоровими й успішними, прославляли свої родини і своє рідне місто.
Дорогі наші діти! Бажаю вам змістовного відпочинку під час канікул, веселих подорожей. Нехай дитинство буде яскравим та незабутнім, а ми, дорослі, будемо і надалі створювати у місті всі умови для успішного навчання, виховання й гармонійного розвитку, бо це – наш святий обов’язок!
З повагою, міський голова Леонід Лазуренко
Альбом: Звернення міського голови Леоніда Лазуренка з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
Дата публікації: 11:38 01.06.2020