Під час карантину 90% клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" своєчасно сплачують за газ
Під час карантину 90% клієнтів ТОВ \"ХАРКІВГАЗ ЗБУТ\" своєчасно сплачують за газ

Під час карантину 90% клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" своєчасно сплачують за газ

В умовах карантину 9 з 10 родин Харківщини своєчасно сплачують за спожитий газ і не накопичують боргів.

Для цього є декілька сервісів, що дозволяють сплачувати за газ дистанційно та зручно. Тож прострочену заборгованість мають лише 10% клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ".
Завдяки своєчасній оплаті, ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами щодо забезпечення природним газом. Тому компанія звертається до боржників з проханням виконати договірні умови та сплатити за газ.
Відповідно до умов Договору з постачання природного газу, за спожитий газ необхідно сплачувати в наступні терміни:
● за квитанцією абонентської книжки - не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим;
● за рахунком постачальника - не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання рахунку.
При цьому, на час карантину, не передбачалися ні призупинення послуг газопостачання, ні зміна термінів їх оплати.
Вчасно та безпечно оплатити за спожитий газ клієнти ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" можуть:
● через Особистий кабінет на сайті 104.ua;
● чат-бот Viber 7104ua;
● мобільні додатки 104 Mobile.
Щомісячно онлайн-сервісами компанії вже користується понад 300 тис. родин Харкова та області.
«Під час карантину наші клієнти переконались, що ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» - надійна компанія, яка здатна виконати зобов’язання в будь-яких обставинах. Дякуємо за співпрацю і своєчасну оплату мешканцям Харківщини - споживачам газу», - зазначила начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»,- Тетяна Харченко.

Дата публікації: 11:52 26.05.2020
31.03.2024