Ведуться роботи у шкільних закладах

Триває період дії карантину, і, користуючись відсутністю в школах освітнього процесу, розпочалися планові й капітальні ремонтні роботи та впорядкування території у закладах.

У навчально-виховному комплексі №2 активно відбувається заміна покрівлі на будівлях, у загальноосвітній школі № 4 – готується територія подвір’я для укладки сухопресованою плиткою, а в загальноосвітній школі № 3 розпочалися роботи із капітального ремонту підлоги у чотирьох класних кімнатах. Вже виконані демонтажні роботи, зроблено цементно-бетонну стяжку підлоги, настелено ОСБ листи і залишилося тільки покласти лінолеум та закріпити плінтуса.
Також у закладі встановлено чотири вхідних металопластикових дверей: центральні, запасний вихід і вхід до спортивної зали.
Ці роботи покращать естетичний вигляд самої будівлі та підвищать комфорт перебування учнів у закладі.
Кошти на придбання матеріалів і виконання робіт виділені з міського бюджету в сумі 249 277 грн.

Радник міського голови

Лідія Куденко