Міжнародний день сім'ї
Міжнародний день сім\

Міжнародний день сім'ї

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.  Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У нинішньому динамічному світі сім’я не лише не втратила сакрального значення, а і набула ще більшої цінності. Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння.  Бібліотеки нашого міста,  вітають всіх зі святом та бажають своїм користувачам міцної дружної родини та сімейного затишку.
Для  сучасних батьків є шанс обрати саме таку книжку, яка відповідатиме вашим запитам й актуальним  питанням. Тож пропонуємо віртуальну добірку книг до Міжнародного Дня сім’ї, про виховання і стосунки з дітьми.
                                                                                                Директор ЦБС    О.В. Алісова
Дата публікації: 13:20 14.05.2020