Масових заходів до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні цьогоріч не проводитимуть

Мінветеранів нагадує про важливість дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/103343

Таке рішення прийняте на засіданні уряду.
„Сьогодні головне – збереження життя і здоров’я українців. Тому, щоб не наражати на небезпеку громадян, цього року Україна утримається від проведення масових заходів з вшанування Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, - повідомляють на Урядовому порталі.
Мінветеранів звертається до ветеранських організацій з проханням утриматися від організації та проведення масових заходів, не ставити під загрозу здоров’я ветеранів Другої світової війни, які через свій вік знаходяться в особливій групі ризику, а привітати їх телефоном або листівкою.
Дата публікації: 16:22 07.05.2020