Шановні роботодавці!

Запрошуємо Вас приєднатися до безкоштовного вебінару від фахівців ТОВ«Теплодом.нет.юа».

Дата та час проведення : 24 квітня 2020 року о 11:00

Місце: Skype

Тема: «Зміни в роботі підприємства в зв'язку з карантином і його впливом на витрати і окупність інвестицій».

Спікери: Денисенко Дмитро, керівник ТОВ «Теплодом.нет.юа»; Матвій Гетьман, керівник інжинірінгової компанії GETMANBROTHER'S GROUP LLC. Засновник Київського енергетичного кластеру

Програма(зміст) вебінару:
1. Криза, пов'язана з карантином в Україні: падіння доходів виробництва, формування витрат на
підтримку життєдіяльності підприємства.
 2. Імовірність підвищення цін на електроенергію у зв'язку із зростанням заборгованості покупцями електроенергії перед постачальником універсальних послуг і оператором систем розподілу.
 3. Можливість зафіксувати вартість електроенергії 1грн / 1кВт • год на 20 років. Окупність сонячної електростанції для власних потреб від 3,5 років.
 4. Приклади діючих станцій з реальними цифрами.

Для реєстрації на вебінар заповніть анкету за посиланням:
Дата публікації: 13:57 23.04.2020
31.03.2024