ХАРКІВГАЗ ЗБУТ: Повідомлення для споживачів

Учасники акції «Твоя енергонезалежність» можуть отримати залишки коштів, залишивши письмову заяву

Джерело: https://cutt.ly/st3kv1f

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.

Акція "Твоя енергонезалежність"

Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу контакт-центру компанії contact@khgaszbut.104.ua або на електронну адресу постачальника ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»:  office@khgaszbut.104.ua заяву встановленого зразка, або поштою на наступні адреси, відповідно до місця обслуговування:

Поштові адреси для листування

ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"

Поштова адреса регіонального відділення та центрів обслуговування клієнтів

Дергачівський відділ продажів

62301, м. Дергачі, вул. Культури, 100 - А

Зміївський відділ продажів

63403, м. Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1а

Красноградський відділ продажів

63304, м. Красноград  вул. Преображенська, 5

Куп'янський відділ продажів

63705, м. Куп'янськ, пр. Конституції, 108

Мерефянський відділ продажів

62472, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 273

Чугуївський відділ продажів

63503, м.Чугуїв, вул. Жадановського, 3

Харківський відділ продажів

61004, м. Харків, вул. П. Болбачана, 54

Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який момент на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (057) 728-93-04.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» вдячний всім, хто взяв участь в акції і проінвестував свої кошти у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року. Це був важливий досвід і для ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», і для вас як споживачів, оскільки він дозволив вам бути впевненими в наявності газу і збереженні сталої ціни на нього протягом опалювального сезону.

Заявка на повернення коштів по акції Твоя енергонезалежність | pdf | 173.31 KB

Приєднані документи:

Заявка на повернення коштів по акціі "Твоя енергонезалежність"
Дата публікації: 18:40 16.04.2020