АТ "ХАРКІВГАЗ " повідомляє
АТ \"ХАРКІВГАЗ \" повідомляє

АТ "ХАРКІВГАЗ " повідомляє

Близько 70 тис. споживачів отримають СМС про оплату послуг за доставку газу

Близько 70 тис. клієнтам АТ "Харківгаз" буде розіслано СМС-нагадування про необхідність оплати послуг за доставку газу.

Завдяки коштам, які споживачі оплачують за доставку, функціонує газорозподільна система області. Працюють газорегуляторні пункт, ліквідуються пошкодження на газопроводах, проводяться ремонти, забезпечуються ГСМ автомобілі аварійних та ремонтних бригад, працівники АДС своєчасно виїжджають на всі виклики споживачів.

Без необхідного фінансування не можливо забезпечити безаварійну роботу газопроводів в регіоні, стабільні доставки палива в оселі.

СМС - нагадування про оплату послуг за доставку газу отримають споживачі, які мають заборгованість понад 100 грн. Найбільше боржників в смт Пісочин, Чугуївському та Первомайському районах.

За даними управлінь з питань соціального захисту, деякі з боржників отримали на власний картковий банківський рахунок субсидію на доставку газу. Але ці кошти були витрачені не за призначенням.

АТ " Харківгаз" просить своїх клієнтів своєчасно оплачувати послуги, витрачати державну допомогу за її цільовим призначенням, спільними зусиллями зберегти безвідмовну роботу газових мереж у області. Списки боржників щомісяця надаються компанією в управління соціального захисту.

Споживачам, які не використовували газ в минулому газовому році зроблено перерахунок за доставку газу.

В квітні АТ "Харківгаз" перерахував вартість послуг за доставку газу для споживачів, які не використовували газ в минулому газовому році. Перерахунок проведено за січень-березень 2020 року. Оновленв дані по особовому рахунку найближчим часом  клієнти компанії зможуть подивитись в особистому кабінеті, на сайті 104ua (розділ Доставка газу).

Відповідно до постанови НКРЕКП, для цієї категорії споживачів вартість послуг за доставку газу була зменшена і складає:

???? за наявності газової плити - 4,02 грн. на місяць,

???? газова плита та колонка - 12,98 грн. на місяць,

????опалювальний прилад - 32,34 грн. на місяць.

Відповідно до умов Кодексу ГРМ, оплата за доставку газу за поточний місяць здійснюється до 20 числа поточного місяця.

Просимо своєчасно оплачувати послуги аби газорозподільні мережі області надалі працювали в стабільному режимі.

Дата публікації: 11:45 10.04.2020