Запрацювала «гаряча лінія» для жертв домашнього насильства

15-47- телефонувати можна цілодобово – дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Запрацювала «гаряча лінія» для жертв домашнього насильства

Жінки та чоловіки, які потерпають від домашнього насильства, можуть тепер звертатись по допомогу на номер 15-47.

Телефонувати можна цілодобово – дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

Крім психологічної допомоги, на «гарячій лінії» можна отримати також юридичні консультації, а також поради, що робити і куди звертатись. При цьому жінкам (а в деяких випадках і чоловікам) варто розуміти, що домашнє насильство буває не лише фізичним, а й психологічним та економічним. Тобто постійне знецінення та приниження також є формою домашнього насильства, і нерідко закінчується спробами суїциду.

Управління соціального захисту населення ЛМР

Дата публікації: 15:21 06.04.2020