Мiський оперативний штаб з питань реагyвання на поширення випадкiв гострої респiраторної хвороби, спричиненої кopoнaвipycoм COVID-l9, інформує.

В умовах карантину – підвищена увага до потреб людей поважного віку!

Усім відомо, що перед загрозою вірусу в групі ризику опинилися саме люди похилого віку, і якраз їх найлегше вражає вірус, й захворювання може призвести до летального випадку.
На сьогодні під опікою Територіального центру соціального обслуговування Люботинської міської ради перебуває 202 літні людини, і 22 працівника надають їм соціальні послуги.
Територіальним центром соціального обслуговування задля збереження здоров’я людей поважного віку та на виконання постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання на території України коронавірусної інфекції COVID-19» активно впроваджується ряд відповідних заходів, а саме:
Активізовано роботу щодо виявлення та обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю вдома. На сьогодні виявлено одну особу, яка мешкає у м. Люботин, по вул. Громадянській, і якій було доставлено продукти харчування, предмети гігієни та медикаменти соціальним робітником;
Володимиром Іващенком, соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома, проводиться інструктаж із працівниками терцентру стосовно ситуації щодо поширення коронавірусу COVID-19 в Харківській області;
Соціальними робітниками розпочато інформування підопічних відносно особистого захисту від коронавірусу COVID-19 та вручення їм відповідних інформаційних листівок.
Медичною сестрою з лікувальної фізкультури денного перебування проводиться щоденний температурний скринінг персоналу та бесіда з працівниками щодо посилення застосування засобів особистої гігієни (дезінфекція антисептиком);
Усі працівники отримали засоби індивідуального захисту (захисні маски, гумові рукавички).
Соціальні робітники, крім обслуговування підопічних за графіком роботи та за потребою ОНГ, надають ще додаткові послуги: доставка продуктів харчування, оплата комунальних платежів, придбання засобів індивідуальної гігієни, медикаментів для убезпечення громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
Із 19.03.2020р. щоденно в Департамент соціального захисту населення ХОДА надається «Інформація про кількість одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які захворіли на коронавірус, та заходи, що вживаються для його профілактики закладами та установами системи соціального захисту населення».
Контактні номери телефонів територіального центру соціального обслуговування ЛМР: 741-09-69, 741-40-41.
Шановні люботинці, бережіть себе і своїх близьких.
Залишайтеся здоровими.

Дата публікації: 16:50 27.03.2020
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024