Карантин на території Харківської області подовжили до 24 квітня

Офіційний сайт ХОДА https://kharkivoda.gov.ua/news/102830 (26 березня 2020 | 11:26)

Відповідне рішення затвердили під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області.

«Сьогодні комісія збирається за наслідками засідання уряду. Учора уряд прийняв рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території усієї держави на 30 днів. Тобто до 24 квітня. У зв'язку з цим нам потрібно прийняти рішення про продовження карантинних заходів на території нашого регіону та в деяких моментах його посилити», - відзначив на початку засідання голова ХОДА Олексій Кучер.

Останні дані щодо ситуації із COVID-19 навела в.о. головного санітарного лікаря Харківської області Любов Махота: «У Харківській області на сьогодні ми маємо 1 підозру. Це ще не офіційний випадок, який іде й обліковується як підтверджений випадок COVID-19».

Заступник голови ХОДА Михайло Черняк повідомив про підготовчі заходи, що проводяться в області, та поповнення запасів медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, тест-систем тощо.

«Інформую, що ми отримали допомогу від держави в кількості 5000 експрес-тестів на COVID-19. Ми отримали 400 одноразових захисних костюмів, близько 4000 захисних масок респіраторного типу. Коштом обласного бюджету були придбані близько 100 захисних костюмів багаторазового використання, що дуже є важливим для захисту наших фахівців, які працюють в інфекційних лікарнях, та передали декілька для забезпечення бригад екстреної медичної допомоги», - повідомив Михайло Черняк.

Він також відзначив, що медична сфера регіону отримує допомогу від бізнесу та волонтерів. Так, регіон отримав тест-системи для ПЦР-лабораторій, у процесі – передача медичного обладнання, в тому числі апаратів ШВЛ, для опорних лікарень регіону та лікарень міста Харків.

«Сподіваюсь, що найближчим часом буде вирішено питання щодо посилення матеріально-технічного забезпечення наших інфекційних лікарень цими апаратами. Знаємо, що сьогодні відгукнулось багато людей, волонтерів, які також надають допомогу. Останній приклад – були відремонтовані за гроші волонтерів ШВЛ в інфекційній лікарні», - відзначив Михайло Черняк.

Також під час засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання розгортання (за необхідності) та організації роботи блок-постів на дорогах області. Свої пропозиції з цього приводу надав начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко. Він також повідомив про співпрацю поліції з прикордонниками, міграційною службою та санітарними лікарями в питаннях перевірки того, як дотримуються режиму самоізоляції люди, які прибули з-за кордону.

Дата публікації: 12:04 26.03.2020
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024