Щодо утримання безпечної дистанції в умовах карантину

Люботинський міський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує:

На підставі Витягу з протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 року «5. Рішення з окремих питань»  Люботинський міський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує суб’єктів господарювання і населення про необхідність дотримання режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше 1,5 метрів із встановлення спеціальних позначок.

Начальник Люботинського міського відділу Головного управління  Держпродспоживслужби  в Харківській області                                            Ільченко О.С.

Дата публікації: 11:59 26.03.2020