Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відключення електропостачання 13 та 21 квітня 2020 року   03.04.2020
Про особливості надання житлових субсидій в період карантину   03.04.2020
Щодо повідомлення про зміни та відповідальність громадян, які отримують житлову субсидію!   03.04.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 30.03.2020 року по 03.04.2020 року з обслуговув   03.04.2020
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на централізованій мережі водопостачання по пров. М   03.04.2020
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   03.04.2020
Проєкт рішення "Про проведення у місті щорічної всеукраїнської весняної акції з благоустрою «За чист   02.04.2020
Проєкт рішення "Про надання дозволу на видалення дерев по вул. Шевченка (центральний парк м. Люботин   02.04.2020
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 17 грудня 2019 року №569 «Про міський бюджет мі   02.04.2020
Проєкт рішення "Про затвердження посадового складу міської комісії з питань техногенно-екологічної б   02.04.2020
Посилання
  
Пошук
У місті Люботині проводяться комплексні заходи, спрямовані на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
У місті Люботині проводяться комплексні заходи, спрямовані на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Поділитися новиною:

У місті Люботині проводяться комплексні заходи, спрямовані на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

У місті Люботині відбулося три засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Під головуванням міського голови Леоніда Лазуренка, першого заступника міського голови Сергія Кислого за участі керівників лікувальних закладів, працівників виконкому, освіти, Держпродспоживслужби та Національної поліції у місті Люботині відбулося три засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, на яких розглядалися питання про проведення необхідних комплексних заходів у місті Люботині, виконання яких передбачено дією постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
Були прийняті відповідні рішення, які спрямовані на виконання карантинних заходів у мережі лікувальних закладів, сфері торгівлі та надання населенню послуг, перевезення автомобільним транспортом.
Запропоновано перевести працівників на дистанційну форму роботи, забезпечити засобами індивідуального захисту працівників, у тому числі медичних установ, та розробити механізм доставки ліків особам похилого віку за допомогою соціальних працівників і поштових служб.
Із 12 березня у місті не працюють дитячі садочки й школи, припинено діяльність гуртків, тренажерних залів, непродовольчих магазинів, закладів культури й установ побутового обслуговування населення.
На дистанційний режим роботи переведено виконавчий комітет Люботинської міської ради, Управління соціального захисту населення, центр надання адміністративних послуг.
Проводяться заходи по забезпеченню максимальної готовності медичних закладів для прийому хворих у тяжкому стані. Із цією метою проходять додаткові навчання медичного персоналу з питань дотримання протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи з підозрою на хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19. Найближчим часом медичні працівники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту: ізоляційними халатами, респіраторами, захисними окулярами, рукавичками медичними. Кошти на придбанням необхідних медичних матеріалів виділені із спецфонду. Також забезпечується безперебійна робота аптечних мереж на території міста.
На посилений режим роботи переведено відповідні структури з метою безперебійного газо-, електро-, водопостачання на період проведення карантинних заходів.
Усі заходи, передбачені постановою Кабміну, у нашому місті виконуються у необхідному обсязі, проводиться щоденний моніторинг стану захворюваності на гострі респіраторні хвороби та проводяться усі необхідні профілактичні заходи.
Шановні громадяни, не будемо панікувати, але в той же час не будемо й легковажними. Давайте дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, рекомендацій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Також радимо вам слідкувати за інформацією, яка регулярно розміщується на офіційному сайті Люботинської міської ради, а потім дублюється в соціальних мережах.
І ще, давайте будемо соціально-відповідальними: обмежимо особисте перебування у людних місцях, без нагальної потреби не будемо покидати домівку, адже досвід інших країн довів, що самоізоляція – найефективніший спосіб запобігти поширенню небезпечної хвороби.
Бережімо себе, і будьмо здоровими!
 
 
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/4305 | Переглядів: 521Дата публікації: 13:12 20.03.2020
Версія для слабо- зорих