Відновлення дорожнього покриття

Розпочався поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях міста.

Із перших днів весни активно розпочався поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях міста.
За декілька днів вже відремонтовано асфальтове покриття вулиць району Водяне – Першотравнева, Московська та підготовлено до ремонту дорожнє полотно, так звані карти пошкодженого покриття, на вулицях Громова, Підгірна та Василя Данилевського. Сума коштів, виділених із бюджету міста, становить 460 000 грн.
Роботи із відновлення дорожнього покриття будуть продовжуватися, а незабаром за кошти міського бюджету розпочнеться ремонт тротуарів по вулиці Вільній до перехрестя з вулицею Челюскіна та вулиці Травневій.
За словами міського голови Леоніда Лазуренка, завданням влади є турбота про безпеку руху та системна робота із утримання мережі доріг міста у належному транспортно-експлуатаційному стані.

Альбом:
Дата публікації: 13:46 12.03.2020