Завершився 2019 рік, який дав старт масштабній реконструкції багатьох міських об’єктів комунальної власності, а саме: міської лікарні (вулиця Шевченка,15), дитячого ясел-садочка № 5, Будинку культури, мережі системи водопостачання й водовідведення та ремонту приміщень загальноосвітніх шкіл і садочків.

Цього року міська влада планує не зменшувати оберти розпочатих робіт, і стратегічну діяльністю буде спрямовувати на продовження реконструкції об’єктів та будівництво нових.

Так відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік передбачено фінансування соціально значущих проєктів у місті Люботині.

Харківською обласною радою на лютневій сесії нашому місту були виділені значні кошти для проведення будівництва, капітального ремонту, реконструкції приміщень, доріг, мережі водопостачання, вуличного освітлення, а саме:

на продовження реконструкції приміщення Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 – 13 171 418 грн. (загальна кошторисна вартість – 26 399,968 грн.);

на капітальний ремонт дороги по вулиці Джерелянській (сума 1 млн. 500 тис. грн.) та

на капітальний ремонт дороги по вулиці Станіслава Шумицького (сума також становить 1 млн. 500 тис. грн.);

на капітальний ремонт водопровідної мережі в межах (перехрестя вулиці Злагоди – вулиці Ветеринарна, вулиця Ветеринарна – вулиця Некрасова, вулиця Мар’янська, провулок Мар’янський, вулиця Кооперативна) – сума – 1 млн. 900 тис.грн.;

на капітальний ремонт водопровідної мережі в межах (від перехрестя вулиці гв.генерала Гавенка – вулиця Громадянська до перехрестя вулиці Громадянська – вулиця Залізнична), вулиця Громадянська – сума – 1 млн. 700 тис.грн.;

на будівництво очисних споруд в м. Люботин по вулиці Шмідта – сума 6 584 792 грн.;

на капітальне будівництво мережі вуличного освітлення по вулиці Джерелянській ( сума 88 414 грн.);

на капітальний ремонт (посилення будівельних конструкцій) житлового будинку по вулиці Деповській, буд.45 ( додаткові кошти 242 260 грн.);

субвенція із державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти державної програми «Нова українська школа» - 685 541 грн.

Загальна сума надходжень коштів із обласного бюджету становитиме біля 27 млн. грн.

За кошти освітньої субвенції найближчим часом буде придбано шкільний автобус.

Незабаром за кошти міського бюджету розпочнуться ремонтні роботи із капітального ремонту покрівлі даху будівлі навчально-виховного комплексу № 2 (вул. Злагоди, 50). Сума коштів міського бюджету становить 1 373 650 грн., та покрівлі даху будівлі гімназії № 1 (вул. Шевченка, 19). Виділена сума на цей вид робіт – 1 453 475 грн.

За рахунок коштів бюджетів різних рівнів будуть продовжені роботи із реконструкції будівлі Комунального некомерційного підприємства "Люботинська міська лікарня", (кошторисна вартість становить 89 367, 319 грн.);

буде проходити реконструкція будівлі під Центр надання адміністративних послуг по вул. Ушакова.

Зовсім незабаром розпочнеться будівництво довгоочікуваного фізкультурно-оздоровчого комплексу, який буде розташовуватися на вулиці Гвардії-генерала Гавенка Л.А., (сума коштів обласного бюджету становить 37 100,000 грн.)

Також у цьогорічних планах влади є виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію міського парку і ремонту Будинку дитячої та юнацької творчості.

З метою наближення закладів до сучасних вимог Нової української школи та створення комфортних умов для навчання, головна увага влади буде приділятися й освітній сфері.

Так Програмою соціально-економічного розвитку міста Люботина на 2020 рік першочерговими заходами запланований капітальний ремонт спортивної зали НВК №2, облаштування тротуарів до їдальні, спортивної зали і туалету цього навчального закладу;

заміна огорожі у міських закладах освіти, електропроводки, ремонт їдалень; придбання оргтехніки, меблів і обладнання для шкіл.

У дошкільних навчальних закладах розпочнеться програма із заміни ігрового обладнання на майданчиках і капітальний ремонт павільйонів.

У галузі спорту заплановано будівництво футбольних майданчиків зі штучним покриття по вулиці Злагоди і вулиці Миру, будівництво багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям (баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон, теніс) по вул. Шевченка,92.

У сфері комунального господарства буде продовжуватися ремонт дорожньої інфраструктури, роботи із освітлення вулиць міста; розпочнеться будівництво глибинних свердловин по вул. Рябіновій, 7-А, Локомотивній, Гавенка та заміна вуличної мережі централізованого водопостачання; запланована реконструкція Північних та Південних каналізаційних очисних споруд.

Значна увага буде приділятися і впровадженню стратегії розвитку водного фонду: розпочнеться паспортизація ставків і визначення меж прибережно-захисної смуги.

Планується затвердження Генерального плану міста, що надасть можливість громадянам отримувати земельні ділянки для будівництва, майбутнім інвесторам – краще зрозуміти бізнес-можливості міста, а новим мешканцям – осягнути рівень привабливості території для можливого проживання.

Стратегічні концепції основних сфер розвитку міста залишаються незмінними: створити всі умови для комфортного і безпечного життя громади міста шляхом підвищення інвестиційної привабливості й екологічної безпеки.

Радник міського голови

Лідія КУДЕНКО

Альбом: 2020 рік – рік нового будівництва та продовження реконструкції об’єктів інфраструктури міста Люботина.
Дата публікації: 10:33 29.02.2020
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024