Виходь на світло!

Використання неофіційної праці — грубе порушення трудового законодавства.

Шановні роботодавці! Виконавчий комітет Люботинської міської ради Харківської області закликає дотримуватися вимог трудового законодавства: легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у найкоротший термін, щоб уникнути фінансових санкцій. Використання неофіційної праці — грубе порушення трудового законодавства.

Нагадуємо, відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Головний спеціаліст відділу

місцевого економічного розвитку    Наталія САМОЙЛОВА