До Дня Небесної Сотні

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло – праведне й святе! Бо хто за що, а ми – за незалежність. Отож – нам так і важко через те. Ліна Костенко

В Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. А загалом трагічні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану, які увійшли до когорти борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.
Значення подій цього періоду є надзвичайно важливими, бо саме на київському Майдані відбулося «пробудження» свідомості суспільства, а жертовність Героїв Небесної Сотні спонукала українців об’єднатися навколо захисту рідної землі.
Події на Майдані, а згодом на Сході України проявили незламність та хоробрість українських патріотів, які ціною свого здоров’я і свого життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.
Вже стає традицією цього дня вшановувати пам'ять нашого земляка Олександра Загудаєва, який героїчно загинув, захищаючи суверенітет України.
 20 лютого представники міської ради, віддаючи данину поваги подвигу захисника Вітчизни Загудаєва Олександра Володимировича, поклали квіти до пам’ятної дошки Героя.
Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях!

Радник міського голови
Лідія КУДЕНКО