Зимовий турнір із стрітболу
Зимовий  турнір із стрітболу

19 лютого 2020 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів зимовий турнір із стрітболу (баскетбол 3×3, 1 учасник запасний) серед збірних закладів загальної середньої освіти, у якому взяли участь юнаки і дівчата старших вікових категорій (спортивний зал Гімназії №1). Суддівство турніру: Андрій ЯЛОВЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.

За результатами змагань серед збірних  дівчат перемогу здобула команда НВК №2, II місце у команди ЗОШ №3, III місце  посіла команда Гімназії №1. У змаганнях юнаків перемогла команда Гімназії №1, II місце у команди НВК №2, III місце посіла команда ЗОШ №4.

Всі переможці і призери отримали командні грамоти від відділу освіти та індивідуальні, кожному учаснику із числа призерів, від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.