Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, яка відзначається 20 лютого, працівники Люботинської центральної бібліотеки підготували виставку-інсталяцію «Я з небесної Сотні», на якій представлена хроніка історичних подій зими 2013-2014 років, імена героїв «Небесної Сотні».

Видання, представлені на  виставці   із фондів бібліотек,  є кроком до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та сучасних Героїв, що ціною власного життя продовжують боронити нашу землю на Сході країни.
  19 лютого проведено годину слави «Українці нація героїв» у якій взяли участь  учні 9-го  класу НВК № 2. Старшокласники переглянули відео: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Ангели майдану» та відеопрезентацію «Їм у віках судилося  безсмертя».
 В   інформаційному – центрі кожен користувач має можливість індивідуально    переглянути відеоролик «Ангели майдану».
У центральній дитячій бібліотеці для дітей організована панорами гідності «хто за свободу вийшов проти смерті тому немає смерті на землі».

Директор ЦБС   Олена АЛІСОВА
Альбом: Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні