Захід в ліцеї

Спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 19 лютого 2020 року було проведено захід на тему «Вагабондаж» з учнями Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Бродяжництво – це соціальне явище; тривале блукання особи, котра не має постійного житла чи залишила його. Нині в усіх державах, зокрема й в Україні, воно зростає і може мати політичні, криміногенні, соціальні або психологічні причини. Тому ця тема актуальна серед підлітків.

Під час заходу до учнів було донесено види, причини та наслідки бродяжництва. Приділялася увага  щодо відповідальності неповнолітніх за скоєний злочин. Учні активно приймали участь у обговоренні даної проблеми.

Начальник відділу

ЛМЦСССДМ