ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Харківським національним університетом внутрішніх справ МВС України в рамках виконання заходів у 2019 році регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки розроблено науковий звіт «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів 2019».

У науковому звіті презентовано результати досліджень громадської думки мешканців Харкова та Харківської області щодо публічної безпеки й довіри до правоохоронних органів, здійснених Харківським національним університетом внутрішніх прав (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно із Соціологічною асоціацією України та Головним управлінням Національної поліції в Харківській області у 2013-2019 роках. Проаналізовано ключові показники ефективності роботи правоохоронних органів Харківщини з точки зору громадськості.

Додаток: Науковий звіт «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів 2019».

Відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Приєднані документи:

Науковий звіт МВС