Люботинський міський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV у світі

Для недопущення завезення на територію області коронавірусної інфекції пропонуємо мешканцям області тимчасово, до покращення епідемічної ситуації в світі, утриматись від відвідування країн, в яких зареєстровані випадки нової коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я станом на 13 лютого 2020 року у світі зареєстровано 60 331 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19, з них летальних 1369 випадків. У провінції Китаю — Хубей зафіксовано 80% усіх випадків COVID-19, за межами Китаю зафіксовано 455 випадків у 24 країнах світу, зокрема в Сінгапурі, Таїланді, Гонконзі, Південній Корії, Японії, В’єтнамі, Франції, Макао, Великій Британії, Канаді, Філіппінах, Непалі, Шрі-Ланці, Камбоджі, Фінляндії, Бельгії, Германії тощо.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Для недопущення завезення на територію області коронавірусної інфекції пропонуємо мешканцям області тимчасово, до покращення епідемічної ситуації в світі, утриматись від відвідування країн, в яких зареєстровані випадки  нової коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

Начальник Люботинського  міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

Ільченко О.С.

Дата публікації: 16:05 17.02.2020