Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT-сфері для людей з інвалідністю

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».

Мета проєкту - надати безкоштовні можливості навчання професіям у сфері IT, які мають попит, для людей з інвалідністю. Після успішного тестування й отримання сертифікатів вони зможуть взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

За словами Міністерки соціальної політики України Юлії Соколовської, «завдяки цьому проєкту люди з інвалідністю зможуть пройти якісне навчання й отримати престижну професію в IT-сфері, яка має попит на ринку праці, за гідну платню».

«Наша мета - дати можливість цим людям жити новим життям, забезпечувати себе та родину. Для цього наші партнери створили курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів будуть навчати їх IT-професій, що мають попит. Це дасть змогу зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю та без і значно покращить їх соціальний статус», - наголосила очільниця міністерства.

Проєкт триватиме наступні пів року та матиме кілька етапів: з 5 лютого 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проєкті. Охочі можуть уже реєструватися тут. Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових за власним бажанням.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес відбуватиметься протягом 14 тижнів, ще тиждень - на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.

Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів, умов можна відправляти на електронну адресу edu@msp.gov.ua. Що стосується технічних питань, будь ласка, надсилайте повідомлення на адресу support@prometheus.org.ua.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/102278

Дата публікації: 14:15 17.02.2020
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024