Люботинський міський центр зайнятості інформує:

Офіційна робота у Державі Ізраїль

В рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (Угоду ратифіковано Законом України №1747-VIII від 16.11.2016) ведеться набір працівників:

• ОПАЛУБНИК
  • АРМАТУРНИК
  • ШТУКАТУР
  • ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

• професійне володіння навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в обраній для участі в програмі професії;
  • бути громадянином України;
  • вік 25-50 років;
  • ніколи раніше не працювати в Ізраїлі;
  • не мати родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
  • не мати судимості;
  • бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Заробітна плата:        мінімальна заробітна плата – 6 700 нових ізраїльських шекелів за повний місяць роботи, з подальшою можливістю зростання.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

• документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • облікова картка платника податків
  • та копії цих документів.

Якщо кандидат одружений, також подає аналогічні відомості про дружину.

Кандидат на працевлаштування по місцю проживання подає заяву на включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до центру зайнятості та отримує корінець заяви з відміткою про включення його до такого Реєстру.

За більш детальною інформацією звертатися до Люботинської міської філії Харківського ОЦЗ за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська, 23,  тел.: (057)741-09-82, (057)741-12-93.

Дата публікації: 13:17 27.01.2020