Новорічні свята у дитячій музичній школі
Новорічні свята у дитячій музичній школі

Новорічні свята у дитячій музичній школі

Наприкінці грудня минулого року в Люботинській дитячій музичній школі пройшла серія передноворічних концертів, яка поєднала три напрямки: «Подорожуємо у світ мистецтва разом з батьками», «Зустрічаємо Святого Миколая» та «Новорічні пригоди в країні Музики»

Так, 18 грудня завідуюча народно-оркестровим відділом Вікторія Яківна Івахненко до Дня Святого Миколая провела концерт-лекцію для учнів класу бандури. Діти  та батьки познайомились з історією та сучасністю бандурного мистецтва. Викладач підготувала цікаву розповідь про походження бандури, адже одним з її основоположників був наш земляк Гнат Хоткевич. Учні виконали класичні та сучасні бандурні твори  як сольно так і у складі ансамблів, а також подивились відео виступів найвідоміших сучасних бандуристів: гуртів «Шпилясті кобзарі» та «Зоредана», солістів Софії Аль-Хадіді та Івана Ткаленка. В концерті також взяв участь створений у цьому році інструментальний ансамбль скрипалів і бандуристів (керівники Івахненко В.Я, Бехбудова О.Д., концертмейстер Луцюк І.В.).  По завершенню свята на всіх учасників чекали солодкі подаруночки від Святого Миколая.

19 грудня ансамбль бандуристів «Сонечко» та солісти Слєпцова Катерина і Репецька Єлизавета (викладач Івахненко В.Я.) виступили на святкових концертах у ЗОШ № 4. Учні школи тепло вітали юних музикантів, подарувавши їм багато оплесків та приємних емоцій.

20 грудня вже традиційно відбувся концерт учнів класу гітари викладача Дзюби Наталії Миколаївни «Подорожуємо у світ мистецтва разом з батьками». Учні виконували по декілька творів, серед яких і обробки українських народних пісень, і дитячі пісеньки і твори композиторів-класиків. Присутні мали змогу подивитись на досягнення кожного учня окремо, а також на роботу у складі ансамблів. Крім того, діти підготували та розповіли цікаві факти з біографії композиторів, твори яких вони виконували.

23 грудня відбувся концерт для батьків учнів класу фортепіано викладача Скоблі Наталії Василівни. Діти продемонстрували свої успіхи в грі на фортепіано, а батьки насолоджувались звучанням цього чудового інструменту. Старші учні познайомили присутніх з цікавими історіями з життя класичних та сучасних композиторів-піаністів.

25 грудня учні школи мали змогу відвідати новорічну виставу «Обережно, чарівний ліс», що відбулась у приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій.

27 грудня  до затишної актової зали школи завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками та настроїла на чарівний лад всі музичні інструменти. В цей чудовий день відбувся святковий театралізований концерт «Новорічні пригоди в країні Музики». Казково прикрашена зала ледве вмістила всіх бажаючих – батьків та учнів.  Зі сцени лунали святкові новорічні мелодії у виконанні юних музикантів–піаністів: Роман Вероніки, Русанової Серафими, Вдовенко Неоніли, Лощини Єлизавети, Кульмінської Валерії та Левченко Дар’ї;  бандуристів Козакової Аделіни та Федотової Анастасії;   гітаристів Зайцева Данила та Губіної Єлизавети; учениці класу ударних інструментів Вдовенко Неоніли; ансамблю скрипалів, ансамблю бандуристів «Сонечко», вокального ансамблю «Родзиночка», тріо гітаристів, фортепіанного дуету Пишкіни Ілья та Софія, хору молодших класів, а також зведеного хору учнів школи.

А головними героями цього свята були казкові персонажі, у виконанні учнів класу Основи акторської майстерності(викладач Еткало Ю.В.): Сивицька Наталія, Роман Вероніка, Коновал Арсеній, Вдовенко Неоніла, Кульмінська Валерія, Козакова Аделіна, Кульмінська Вероніка, Халецька Анастасія, Репецька Єлизавета та Насвіт Єлизавета.

Ну і звичайно, на свято завітав Дід Мороз, який подарував всім учасникам цього дійства цукерочки і пообіцяв ще багато сюрпризів принести кожному під ялиночку.

Дякуємо всім учням, викладачам, батькам, які активно та плідно працювали, готуючись до цих святкових концертів.

Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть вам добро, мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, багато посмішок, тепла і світла. Щоб у кожного з нас в новому році було міцне здоров’я, родинне щастя, достаток і благополуччя, гарний настрій і любов! Успіхів всім, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

Директор ДМШ

Ю.ЕТКАЛО

Альбом: Новорічні свята у дитячій музичній школі
Альбом: Новорічні свята у дитячій музичній школі
Альбом: Новорічні свята у дитячій музичній школі
Альбом: Новорічні свята у дитячій музичній школі
Альбом: Новорічні свята у дитячій музичній школі
Переглядів: 343
Дата публікації: 14:30 08.01.2020
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Слобожансь   09.05.2021
Про встановлення ставки транспортного податку   07.05.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   07.05.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 05.05.2021рок   07.05.2021
Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до Додатку 2, Програми реформування і розвитку житлов   06.05.2021
Розпорядження № 117 від 06.05.2021 року "Про скликання X (позачергової) сесії Люботинської міської р   06.05.2021
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 24 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Люботинськ   06.05.2021
Увага! Відключення електропостачання 6, 11,12,14 травня   05.05.2021
IX сесія Люботинської міської ради VIII скликання від 27.04.2021 року   05.05.2021
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання міста по вул. Тара   05.05.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>