До Новорічних свят

Ветеранів привітали із Новорічними святами

Напередодні Новорічних свят до центральної міської бібліотеки, де зібралися ветерани, завітали гості: заступник міського голови Вячеслав Рубан і помічник Народного депутата України Євгена Пивоварова Тетяна Заяц.

Вони від щирого серця привітали Організацію ветеранів України міста Люботин. Вячеслав Рубан передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка і зазначив, що міська влада і надалі буде виявляти увагу до людей поважного віку. Навіть подбали про їх дозвілля, відремонтувавши Будинок культури, де у них є можливість збиратися для відпочинку.

Тетяна Заяц подякувала ветеранам за те, що у нелегкий післявоєнний період вони відбудовували країну, продемонструвавши у молоді роки справжні зразки трудового героїзму.

Голова Організації ветеранів України міста Люботин Сергій Котихін привітав присутніх зі святами, які наближаються,  і висловив подяку міському голови Леоніду Лазуренку за всебічну допомогу і підтримку ветеранського руху в нашому місті. Також він разом із Євгеном Пивоваровим, керівництвом заводів МПД «Караванський спиртзавод» і Караванський завод кормових дріжджів, депутатами міської ради здійснили передплату на газету «Слово ветерана».

Ветеранам були вручені вітальні листівки і сувенірна продукція від Леоніда Лазуренка і Сергія Котихіна.

Спілкування продовжилося за святковим столом.

Усім ветеранам міцного здоров’я на довгі роки!

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

Дата публікації: 09:40 28.12.2019