У казковій формі актори познайомили глядачів із українськими традиціями відзначання зимових обрядових свят новорічно-різдвяного циклу – Святого Миколая, Різдва та Святого Василя.

Зі сцени лунали новорічні щедрівки й колядки та розгортався інтригуючий сюжет історії про те, як всепереможне Світло долає Темряву.
Щирі емоції акторів, захоплюючі пригоди, яскраві сценічні костюми, неймовірно красиві танцювальні номери – все це створювало святковий настрій юним глядачам та передчуття новорічного дива.
День Святого Миколая у дітлахів традиційно пов’язується із очікуванням подарунків. І після завершення вистави діти отримали солодкі подарункові набори від міського голови Леоніда Лазуренка та депутата обласної ради, директора РФ «Південна залізниця» Миколи Уманця.
Свято продовжується, і завтра на площі Соборній відбудеться урочисте відкриття Головної ялинки міста. Запрошуємо!

Радник міського голови
Л. Куденко
Альбом: До Дня Святого Миколая захоплюючу театральну виставу – новорічне дійство «Різдвяні історії» – для школярів початкової школи підготували талановиті вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості й фольклорний ансамбль «Берегині».
Дата публікації: 16:48 19.12.2019