До Дня працівників суду України

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Щиро вітаю суддів, працівників апаратів судів, людей, які присвятили своє життя надзвичайно важливій для країни справі – служінню правосуддю, з професійним святом – Днем працівників суду України!

Головна вимога сьогодення - ефективне судочинство, справедливий розгляд справ неупередженим, компетентним і незалежним від будь-якого політичного чи адміністративного впливу судом.

Саме від самовідданої праці працівників суду великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Шановні судді та працівники судів!

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання й побажання професійних звершень, родинного затишку , миру та злагоди !

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму, а удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

З повагою

Міський голова                                                                   Л.ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 20:17 14.12.2019